سبد خرید شما خالی است!
  • فارسی
  • English
به فروشگاه ما خوش آمدید هم اکنون می توانید وارد حساب خود شوید و یا حساب جدید باز نمایید.
جدیدترین های عینک تیر اندازی - نمایش همه

حفظ حریم شخصی

حفظ حریم شخصی کاربران در فروشگاه اینترنتی خدنگ افزار
 

کاربران سایت جهت خرید کالا با ثبت نام در سایت خدنگ افزار مشخصات خود از قبیل نام،نام خانوادگی ،ایمیل،شماره تماس،آدرس و..... را در اختیار ما قرار می دهند .کاربران پس از ثبت نام در سایت می توانند به حساب کاربری خود مراجعه کنند و در صورت نیاز اقدام به ویرایش کلیه اطلاعات شخصی حساب کاربری خود نمایند.حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و کاربران جهت جلوگیری از سوء استفاده احتمالی نباید آن را برای اشخاص دیگری فاش نمایند.

مدیریت سایت خدنگ افزار با توجه به ارتباط مستقیم با کاربران، امکان دسترسی به کلیه اطلاعات کاربران از قبیل اطلاعات شخصی ،تراکنش ها و پرداخت ها را دارا می باشد وتاکید زیادی بر حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران سایت دارد لذا کلیه اطلاعات کاربران و کلیه رمزهای عبور به صورت رمز گذاری شده در پایگاه داده سایت و در مکانهای امن نگهداری می شود.

سایت آنلاین خدنگ افزار تمام توان خود را جهت حفظ ونگهداری اطلاعات کاربران به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد . در صورت هرگونه سوال و ابهام٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

 
Back to Top